piše:Ivo Dorotić
Download28Berlinska liga, 4.kolo,
SD Croatia – Futsal Club Berlin  3:2 (0:1)

Berlin/Zelendorf: igrano u Sporthalle Zelendorf, pred oko 50 gledatelja.

SD Croatia: Nielsen (5 obrana), ETW Göldner(2x)-Schrödter, Aktürk, Capolei, Marschel, Okanović, Milanović, Bräuer

SC Berlin: Hoppe (15x) – Trojanar, Neubauer, Dabbura, Yunsse, Hecker, Stanoschewski.

Suci: Öztürk (loš), Welger und Dowall dobri.

Najbolji igrači: Schrödter, Marschel – Hoppe. Neubauer.

Pratio sam igru i jalove napade SD Croatie sa trenerom Hartmanomm. Nisam dobro do kraja ni izgovorio rečenicu … kako će protivnik doći samo jednom pred naša vrata i loptu će smjestiti u našu mrežu … a to se i ostvarilo. Hecker stari lisas dobio je jednu dugu loptu od Hoppea i rezultat je bio 1:0 za FCB. Hartmannovi momci su htjeli sa loptom unijeti u mrežu, ali i Hoppe je bio raspoložen i nije dozvolio lopti da udje u mrežu. Uostalom, nama mora biti jasno da je upravo FCB bio momčad koja nam je ćesto zagorčila život.

U 27. minuti je Marschel na njemu svojstven način loptu smjestio u mrežu za 2:1. Medjutim, nije dugo trajalo a igrači FCB so ponovo preko Dabbura poravnali rezultat. U 39. minuti je Croatia preko Milanovića Z.  sa 6m iz kaznenog udarca je povela sa 3:2, što je i krajni rezutat.

Ovo je drugo kolo za redom kako vidimo istog suca koji sudi vrlo loše, na stranu jedne i druge ekipe.

Sljedeću utakmicu SD Croatia igra u subotu, 27. travnja protiv Te-Be u 19 sati, u Sporthalle Zelendorf, Onkel-Tom-Strase 58-60, Berlin 14169.