S CROATIJINIH TERENA

tekst i foto: Ivo Dorotić
P1180084Berlinska Liga, futsal 7. kolo,
SD Croatia – FC Arsenal  6:7  (1:4)

Ponovo so imali priliku vidjeti jedno tužno izdanje SD Croatie, Samo dva igrača plus dva vratara. Znači skoro čitavo prvopoluvrijeme SD Croatia je nastupila sa igraćem manje.

SD Croatia: Göldner-(TW) Nilsen, Marcel, Capolai. Krajem prvog poluvremena se je još priključio Schuleta.

Golovi: 0:1 (4.) Graham, 1:1 (7.) Capolai, 1:2 (9.) Todemis,

1:3 (15.) Birnerbay, 1:4 (16.) Jurilj, 2:4 (21.) Marschel, 3:4 (24.)Nielsen, 3:5 (26.) Vogler, 4:5 (32.) Shuleta, 5:5 (33.)

Nielsen, 6:5 (37.) Nielsen, 6:6 (37.) Vogler, 6:7 (38.)Tokdemir.

SD Croatia je danas ovu utakmicu mogle riješiti u svoju korist između 30. i 37. minute, imali su mnogo prilika, možda im je nedostajala koncetracija zbog umora. Protivnik je imao više igrača za izmjenu, dok Croatia nie imala dovoljno niti za sastaviti jednu ekipu (prvo poluvrijeme). Jedna je lopta bila u golu ali suci to nisu vidjeli i umjesto da bude 7:5, igrači Arsenala su izjednačili na 6:6 i na kraju pobjedili sa 7:6.

Nadajmo se da će sljedeću subotu treneru na raspolaganju stajati više igrača. Protivnik je lukrativan FK Srbija.

Igra se u  16,00 sati u Sporthalla Adlershof, Merlitzer. Str 16 Berlin 12487.

…………….

Kreisliga “A”, 1.odjel, 26. kolo, SD Croatia II – SFC Fridrishain II   4:0 (2:0)

Berlin Tempelhoh, igrano na umjetnoj travi pomoćnog igrališta, pred oko 30 gledatelja.

SD Croatia: Omrćen-I. Mijić, Vukadin, Martić, T. Jurilj-Majić, Brdar, Milanović, Jurički-Trlica, Kujunđija.

Još so nastupali: Sv Trlica, Burger, Beck.

Sudac: Eggers Benjamin, dobar.

Strijelci: 1:0 (18.) Kujunđija, 2:0 (41.) Majić, 3:0 (63.) Milanović, 4:0 (81.) Kujunđija.

Najbolji igrači: Milanović, Kujunđija.

Nakon više od godine dana, danas se je u ekipi poavio Branimir Milanović, jeden eksceletni nogometaš i on je zasigurno bio prevaga u korist Pelivanove ekipe. Ne samo da je on pojačanje za drugu, već bi bio pojačanje i za prvu ekipu. Ova ekipa je mješavina iskustva i mladosti i nada je da će ostati u ovoj ligi. Vukadin, Martić, Milanović, Brdar i Kujunđija su prokušani igrači prve ekipe.

Sljedeću utakmicu SD Croatia ugošćuje Mahledorf/Waldesruh, u nedjelju 2. lipnja u 12,30, na pomoćenom igralištu Fridrich-Ebert-Stadiona, Bosestr. 21. 12103 Berlin Tempelhof.