BOLJI NAKON ŠESTERACA

tekst i foto: Ivo Dorotić

Futsal: I kolo Berliner pokala, FC Liria – SD Croatia 3:3 (2:2) nakon izvođenja kaznenih udaraca (6m) 9:10 za SD Croatiu.

Futsal (9)U jednoj odličnoj utakmici, brzoj i tehnički dotjeranoj došli su malobrojni gledaoci na svoje gušte. Nakon prekida došla je Liria u vodsvo. Pogodak je postigao nekadašnji igrač Croatie Dowall.

Croatia je u istoj minuti izjednačila preko Alimanovića. U 6. minuti Hoxta dovodi Liriu u vodstvu, da bi u 18. min Schuleta ponovno poravnao rezultat.

Obrane su u drugem poluvremenu igrale mnogo koncentriranije, a i oba vratara su bili izvanredni. Postignuta su samo dva pogotka.  Strana je SD Croatiju doveo u vodstvu 3:2, da bi Elezi u istoj minuti poravnao na 3:3.

Tada se prišlo izvođenju 6-teraca i tu je Croatia bila uspješnija. Rezultat 9:10 za SD Croatiju.