DOBRA PORCIJA SREĆE

izvještava: Ivo Dorotić

Uzuner MehmetLL-Berlin, 7. kolo, 1. odjel, SD Croatia-Berlin – SSC Teutonia 1:1 (1:1)

Berlin/Tempelhof: igrano na Friedrich-Ebert-Stadionu, pred većim brojem gledatelja.

SD Croatia-Berlin: Stillmunkes- Vukadin, Malik, Toktumur, Querer-akić), Cakmak-Brauer, Schroedter (46. Guderski).

Sudac: Gensich.

Strijelci: 1:0 (9.) Uzuner, 1:1 (45.) Mueller.

Današnja utakmica je imala prelomni trenutak, kada je vratar Croatie u 45. minuti napravio prekršaj nad napadačem gostiju. Sudac je prekinuo utakmicu, pokazao na bijelu točku i vrataru domaćina pokazao crveni karton. Što je značilo da je Croatija čitavo drugo poluvrijeme ostala s igračem manje. Najbolji strijelac odjela je loptu stavio na bijelu točku i istu poslao u mrežu Guderskoga.

LL-Berlin, 8. kolo, 1. odjel, BSC Eintracht Suedring – SD Croatia-Berlin  2:2 (2:1)

Berlin, igrano na Willi-Boos-Sportanlage, pred oko 70 gledatelja.

SD Coatia:Berlin: Guderski-Vukadin ©, Malik, Guerer (77. Duvnjak), Toktumur-Sahin, Yetim (55. Beier), Braeuer, Cakmak-Schroedter (46. Ohadi), Uzuner.

udac: Oezkaya, dobar.

Strijelci: 1:0 (15.) Conrad, 1:1 (37.) Uzuner, 2:1 (42.) Lehmke, 2:2 (90.) Cakmak.

U ovom smo susretu mali dobru porciju sreće, a Cakmak je dokazao staro pravilo, da se utakmica igra sve do posljednjeg sučevog zvižduka.

Krajem ovog tjedna je pauza zbog igara reprezentacije, bolje rečeno kvalifikacija za svjetsko prvenstvo u Brazilu.