BEZ TRENINGA DO POBJEDE

Kreisliga “A” Berlin 1. kolo: SD Croatia II – FSV Spandauer Kickers II  4:3 (1:2)

tekst i foto: Ivo Dorotić
DownloadBerlin/Tempelhof: igrano na pomoćnom igralištu Friedrich-Ebert-Stadiona, pred oko 40 gledatelja.

SD Croatija II: Schviedergoll-Kapisczka, T. Pavić, Bošnjaković, Periša-Jurički, B. Milanović, Majić, Sa. Trlica, Sahin (46. Bilić), Bürger (46, Camaro).

Sudac: Nico Belitz, dobar.

Golovi: 1:0 (2.) Majić, 1:1 (9.) Zollner, 1:2 (32.) 1:3 (70.) Wood, 2:3 (2:3) Periša, 3:3 (85.) T. Pavić. 4:3 (90.) Milanović.

Nakon 70. minute i kod 3:1 za gaste, izgledalo je sve riješeno i gosti su izgledali kao sigurni pobjednici. Ipak, u zadnjih 20 minuta su se igrači trenera Pelivana probudili i iako bez treninga, uspjeli nadoknaditi dva pogodka.  U 90. minuti iz slobodnog udarca je Branimir Milanović postigao odlučujući četvrti pogodak za pobjedu od 4:3.

Druga momčad SD Croatie nastupila praktično bez ikakvihpriprema. Ništa novo, kad se o Croatiji radi, igrači su večinom na godišnjim odmorima. Nie bilo bolje ni kad smo igrali u trećoj ligi.

SD Croatija u nedjelju 18. kolovaza ide u goste  Kikersu 1900 u Monumentenstraße. Utakmica počinje u 14:00 sati.