SLATKE POBJEDE

tekst i foto: Ivo Dorotić

Uzuner MehmetLL Berlin, I odjel, 2. kolo, SC Charlottenburg – SD Croatia-Berlin  1:2 (0:0)

Berlin/Charlotenburg, Momsenstadion, igrano na travi pred oko 100 gledatelja.

SD Croatia-Berlin: Omrćen-Dakić (83. Sahin),Vukadin, Toktumur, Malik-Guerer, Beier (76. Cakmak),Ohadi, Oguz-Akar (75. Uzuner)-Bräuer.

Sudac: Ben Gotthardt, dobar.

Golovi: 1:0 (65.) Karakaya, 1:1 (84.) Cakmak, 1:2 (86.) Uzuner,

Najbolji igrači: Raimund, Upmeier, Regeler-Vukadin, Malik i Bräuer.

Žuto/Crvena karta:  Grund u 77. min.

SD Croatia je od prve minute preuzela komandu u svoje ruke, ali je kao i prošlu nedjelju teško realizirala ostvarenu prednost.

U drugom poluvremenu nakon što je domaćin ostao s igračem manje i nakon uvođenja u igru Uzunera i Cakmaka, igrači trenera Bajramija su pronašli put lopti u mrežu i rezultat preokrenuli u svoju korist. Čudi da ekipa koja je prošle godine postigla više od 160 goloeva ove godine im problema s realizacijom, ali najvjerojatnije će se to izgladiti i ponovo će ovo biti tvornica golova, jer momčad je ove godine jača nego prošle.

U momčadi kola su mjesto našli: Vukadin i Bräuer.

U  nedjelu, s početkom   u 14,30 SD Croatia ugošćuje Grünauer BC, a igra se na Friedrich-Ebert-Stadionu, Bosestr. 21.

Kreisliga “A”, IV odjel, 2.kolo

Kickers 1900 – SD Croatia-Berlin II 1:3 (1:3)

Berlin-Schönerberg: Golovi: 0:1 (11.) Milanović, 1:1 (18.) Erdem (FE), 1:2, 1:3, (25. , 39.) ob Bošnjaković.

Žuto/Crvena karta: 82. K. Abdul-Maid (Kickers, Nesportlickeit i Faul).

Croatia je danas došla sa  samo 11 igrača. Ipak, omaćinu se je hrabro suprostavila i osvojila sva tri boda. U drugom poluvremenu su kontrolirali loptu i protivnika, koji je bio ogorčen je nije mogao ništa postići iako je pokušao na sve dozvoljene načine.

U nedjelju na pomoćnom igralištu u 12,30 sati,  SD Croatia II ugošćuje FK Srbiju I.