Spandauer SV – SD Croatia  1-5 (0:3)
Berlin-Spandau: igrano na prorodnoj travi pred oko 50 gledatelja.

Croatia: Stillenmunkes – Ohadi, Vukadin (C), Z. Milanović, Helfer Podrygala (76. Smajić), Uzuner.

Sudac: Heise (Wartenberg SV) dobar.

Strijelci: 0:1 (5.) Uzuner, 0:2 (10.) Uzuner, 0:3 (34.) Podrygala, 1:3 (50.) T. Yüce, 1:4 (87.) Uzuner, 5:1 (90.) Schrödter.

Najbolji igrači: Dag – Uzuner, obadva igrača su našli mjesto u momčadi kola. Uzuner je izgleda pronašao formu koju je tražio čitav prvi dio, to potvrđuju 7 pogodaka i dvije nominacije u momčad kola.

Ono što je ekipa SD Croatije propustila prošlo kolo kod kuće, to je ovog put u gostima dobro naplatila. Već nakon 10 minuta se je uočio šef na travnjaku, a danas je i prinova Patrik Porygala “Poty” postigao prvi gol za svoju novu ekipu.

Nakon pause su domačini imali priliku da se približe na samo jedan pogodak. Ono što je domači igrač Jakob propustio, nije propustio danas izvanredni Uzuner, a samo par minut kasnije je Schrödter postavio konačni rezultat od 5:1.

U nedjelju je SD Croatija slobodna, jer Victoria 89 II nastupa DFB Cupu u Futsalu.

Kreisliga A, 18. kolo, 4.odjel, 1. FC Lübars – SD Croatia  2:3  (2:1)

Strijelci: 1:0 (14.) Yavas, 2:0 (20.) Isbaner, 2:1 (31.) Digić, 2:2 (48.) Barač, 2:3 (52.) Brdar.

Najbolji igrači: keiner – Sengül, Digić

Svakoj ekipi je pripalo po jedno poluvrijeme, a na kraju je SD Croatia poantirala, to je mišljenje trenera domaćina, Isbanera.