SNOVI U BOJAMA - Hrvatski Glas Berlin

SNOVI U BOJAMA

prilog: Ankica i Ante Karačić

Iserlohn/ Jučer objavljenoj listi najboljih likovnih radova učenika od 5. do 8. razreda na ovogodišnjem, jubilarnom Međunarodnom likovno-literarnom natječaju Iserlohn – Essen – Orašje – Bjelovar – Zagreb na temu „Jezik – riječ, maska, ljubav, štit i mač”, danas priključujemo i  najbolje radove, odnosno, nagrađene učenike nižih razreda.

REZULTATI: 1. – 4. razred

PRVA NAGRADA

Dino Spoljaric 4 r.Turcin,OS.Kneginec Gornji, Lidija Novosel-nastavnik

Mihaela Sponja 3 r.Zadar,OS.Zadarski Otoci,Zeljka Diklan-nastavnik

Klara Vidakovic 2 r.Zelcin,OS.Ladimirevci PS.Ivanovci,Ljiljana Marinjak-nastavnik

DRUGA NAGRADA

Krsevan Domins 3 r.Zadar,OS.Zadarski Otoci,Zeljka Diklan-nastavnik

Marija Magdalena Gacic 2 r. Kastel Novi,OS.Bijaci,Benita Vladusic-nastavnik

Vito Fustin 3 r. Zadar,OS.Zadarski Otoci,Zeljka Diklan-nastavnik

Marko Novakovic 3 r.Ilok,OS.J.Benesic,Ivana Augustinovic-nastavnik

TREĆA NAGRADA

Gita Bonic 3 r.Nasice,OS.D.Pejacevic,Marina Mihalj-nastavnik

Borca Monika 3 r.Karasevo RU. dvojezicna gimnazija Karasevo,Ana Filka-nastavnik

Ivano Sabljak 2 r.Bjelovar,III OS.Bjelovar,Natasa Brekalo-nastavnik

Lana Bacic 1 r.Bjelovar,III OS.Bjelovar,Suzana Turkovic-nastavnik

Lilla Bengyeszkov 4 r.Budimpesta HU.HOSIG Budimpesta,Zoltan Csomos-nastavnik

N… 3 r.Helsingborg,HN Svedska,Martina Mihalic-nastavnik

Gabrijel Jaric 3 r.Oslo,HN.Norveska

Ana Turina 1 r.Ogulin,Prva OS.Ivana Salopek Turina-nastavnik

Sorka Ivana  3 r.Karasevo RU.Dvojezicna gimnazija Karasevo,Filka Ana-nastavnik

Roza Tafra 3 r. Omis,OS.J.Pupacic,Martina Milina-nastavnik

Bernard Brlosic 4 r. Koprivnica,OS.A.N.Gostovinski,Djurdica Posta-nastavnik

Elena Curila 4 r.Turcin,OS.Kneginec Gornji.Lidija Novosel-nastavnik

Marta Skvorc 4 r.Mala Subotica,OS.T.Goricanca,Ljiljana Rinkovec-nastavnik

Franka Grgac 3 r.Koprivnica.OS.Braca Radic,Vesna Petrusic-nastavnik

Eva Zamarin 4 r.Sibenik,OS.J.Sizgorica,Helena Saric-nastavnik

Vigo Jurkovic 1 r.Crikvenica,OS.V.Nazora,Maja loncaric-nastavnik

Natko Ferencic 4 r. Crikvenica,OS.V.Nazora,Marijana Pohl-nastavnik

Roko Romic 3 r. Kastel Novi,OS.Bijaci,Terezija Zokic-nastavnik

ČETVRTA NAGRADA

Lucija Ugarkovic 4 r.Garesnica,OS.Trnoviticki Pupovac,Mustafa Becirspahic-nastavnik

Tin Horvat 4 r.Turcin,OS.Kneginec Gornji,Lidija Novosel-nastavnik

Hellena Vuckovic 3 r.Bedekovcina,OS.Bedekovcina.Melita Ogrinsak-nastavnik

Luka Jurisic 2 r. Cerovac Vukmanicki,OS.C.Vukmanicki,ana Prepolec Padezanin-nastavnik

Nina Suprina 4 r. Oroslavje,OS.Oroslavje,Ankica Suk-nastavnik

Neva Novak 4 r. Mala Subotica,OS.T.Goricanca,Ljiljana Rinkovec-nastavnik

Luna Stanic 2 r. Zelcin,PS.Ivanovci,Ljiljana Marinjak-nastavnik

Fabijan Pavosevic 1 r.Ivanovci,PS.Ivanovci,Marija Bulat Lukacevic-nastavnik

Tia Dolic 4 r. Donja Stubica,OS.Donja Stubica,Tatjana Benko-nastavnik

Marta Doric 3 r.Zelcin,PS.Ivanovci.Marina Arambasic-nastavnik

Nikol Marinovic 3 r.Essen D.LR.Matica Hrvatska za Rurgebit,Ankica Karacic-nastavnik

Lea Földy 3 r.Podgorac,PS.Stipanocvi,Monika Muzar Kos-nastavnik

Marica Levak 1 r.Melburn Australija,HN.Australija,Suzy Horvat-nastavnik

Ivan Celjuska 3 r.Sombor SRbija,HKUD V.Nazor Sombor,Morana Rendulic-nastavnik

Bernarda Dzigunovic 4 r.Lipovac,OS.Lipovac,Ivana Rendulic-nastavnik

Kristina Franjicevic 4 r. Essen D.LR.Matica Hrvatska za Rurgebit,Ankica Karacic-nastavnik

Karla Korculanin 2 r.Marina,OS.I.Duknovica,Dijana Rincic-nastavnik

Ena Tereza Peric 8 godina Zagreb,Njemacka medjunarodna skola Zagreb

Ela Batkovic 1 r.D:Bistra,OS.Bistra,Sandra Skrlin-nastavnik

Sandro Begic 1 r. vrbanja,OS.M.S.Gamirsek,Katica Varesevac-nastavnik

Karmen Platak 1 r.Rovisce,OS.Rovisce,Renata Koprivnjsk-nastavnik

Ena Paola Casni 4 r.Zagreb,OS.A.Starcevica,Nives Macukovic-nastavnik

Leona Salajpal 2 r. Koprivnica,OS.B.Radic.Vesna Mlinaric-nastavnik

Sonja Krtic Landeka 1 r. Vinkovci,OS.I.G.Kovacica,Silvija Landeka-nastavnik

Sara Hranjec 2 r.Bjelovar,IV OS.Bjelovar,Dragica Budic-nastavnik

Andja Zoric 2 r, Tomislavgrad,PS.Crvenica,Janja Zoric-nastavnik

Marta Kuparic 4 r. Koprivnica,OS.A.N.Gostovinski,Djurdica Posta-nastavnik

Lovre Kraljevic 3 r.Zadar,OS.Zadarski Otoci,Zeljka Diklan-nastavnik

Mateo Jaksic 1 r.Kutina,OS.Z.Franka,Vesna Kosak-nastavnik

Ina Males 1.r. Novi Sad Srbija,HU.Stanislav Preprek,Goran Males-nastavnik

Erika Klecak Vilner 4 r. Sibenik,OS.J.Sizgorica,Helena Saric-nastavnik

Rok Milanja 3 r.Zadar.OS.Zadarski otoci,Renata Androvic-nastavnik

Filip Krainovic 1 r.Crvenica BiH,PS Crvenica,Janja Zoric-nastavnik

Korina Alilovic 4 r. Karlovac,OS.D.Jarnevic,Ruzica Susak-nastavnik

Sara Erlic 2 r. Tribunj,KU.Tribunj,Mira Schwiter-nastavnik

Paula Racki 4 r. Brod Moravice,OS.Brod Moravice,Dijana Arbanas-nastavnik

Katarina Krizic 2 r. Dugo Selo,OS.J:Zorica,Aleksandra Vajzovic Caric-nastavnik

Vigo Novak Kraljev 2 r.Zagreb,OS.I.Cankara,Viktorija Nevistic-nastavnik

Grubisic Brnelic Gabrijela 4 r.Rijeka,OS.I.Zajca,Ksenija Fak-nastavnik

Lev Soldo 2 r.Zagreb,OS.I.Cankara,Ranka Matusinovic-nastavnik

Tin Matija 1 r. Crikvenica,OS.V.Nazora,Maja Loncaric-nastavnik

Iva Galetovic 3 r.Frankfurt,HN.Hessen,Ivana Capek-nastavnik

Iva Pupacic 3 r. Omis,OS.J.Pupacic,Martina Milina-nastavnik

Luka Bekavac 4 r.Dreich,D.HN.Hessen,Nina Pavic Colic-nastavnik

Tea Vinkovic 4 r. Rovisce,OS.Rovisce,Melita Pek-nastavnik

Meri Medvidovic 1 r.Rijeka,OS.J.Pavlisic,Marta Zambok-nastavnik

Dorian Sokcevic 4 r. Brod na Kupi,OS.F.K.Frankopan,Marija Tonkovic

Petra Olujevic 2 r. Oriovac,OS.S.Ilijasevic.Julijana Kolunzic-nastavnik

Lucija Kucko 3 r. Koprivnica,Os.Braca Radic,Vesna Petrusic-nastavnik

Dora Stimac 2 r. Fuzine,OS.I.Trohar,mirjana Pribanic Klanac-nastavnik

Laura Palavra 1 r.Omis,OS.J.Pupacic,Marina Fistanic-nastavnik

Klara tomacic 3 r.Karlovac,CARPE DIEM,Aleksandra Skrtic-nastavnik

Related Post

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of