EVO NAJBOLJIH - Hrvatski Glas Berlin

EVO NAJBOLJIH

prilog: Ankica i Ante Karačić

Iserlohn/ U ovogodišnjem, jubilarnom Međunarodnom likovno-literarnom natječaju Iserlohn – Essen – Orašje – Bjelovar – Zagreb na temu „Jezik – riječ, maska, ljubav, štit i mač”, sudjelovalo je  800 radova djece hrvatskog podrijetla iz 16 zemalja.

Zbog mjera i ograničenja radi sprječavanja širenja virusa, odabir najboljih radova malo je odgađan ali evo, jučer se i taj završni čin najtječaja dogodio.

Radovi su kao i obično postavljeni u Gradskoj galeriji Iserlohn gdje je žiri nakon pomnog promatranja i stručne prosudbe, odabrao najbolje.

Kao i uvijek, u žiriju su bili: Cornelija-Cofi Merkl, urednica u IKZ, Reiner Danne direktor gradske galerije i  dr. Reinhard Veit, direktor umjetničke škole.

Danas, a prema odluci žirija,  donosimo listu najboljih radova učenika 0d petog do osmog razreda.

REZULTATI: 5-8 razred

PRVA NAGRADA

Marija Forst 7 r. Zagreb,OS.D.Domjanic ,Nina Brkic-nastavnica

Ena Balicevic 7 r. Slavonski Brod,OS.Blaz Tadijanovic,Sanja Jagnjic-nastavnik

Claudia-Patricia Cimponeru 7 r. Karasevo Rumunska,gimnazija RU-HR,Andreea Fechita-nastavnik

Ana Bodrozic 5 r. Zagreb,OS.M.Lovraka,Bernadica Mazar-nastavnik

 

DRUGA NAGRADA

Hana Grabar 7 r.Mihovljani,OS.LJ.G.Mihovljan.PS.Novi Golubovec,Valerija Debeljak-nastavnik

Mia Cuk 8 r. Ogulin,Prva OS.,Ivana Salopek Turina-nastavnik

Josipa Susilovic 7 r.Orasje BiH,OS.Orasje,Monika pejcic-nastavnik

Dora Kosanovic 7 r. Zagreb,OS.Dragutin Domjanic,Nina Brkic-nastavnik

 

TREĆA NAGRADA

Vanesa Elshani 7 r. Zagreb,OS D.Domjanic,Nina Brkic-Nastavnik

Lana Anic 5 r. Zagreb,OS.D.Domjanic,Nina Brkic-nastavnik

Martina Kosar 5 r. Bjelovar,IV OS.Bjelovar,Zeljka Kalabek-nastavnik

Ivan Pejkovic 6 r. Zagreb,OS.M.Lovraka,Bernadica Mazar-nastavnik

Leo Brozovic 6 r. Ogulin,Prva OS.Ivana salopek Turina-nastavnik

Andjelija Sabljak 6 r.Lovas,OS.Lovas,Marija Mendes-nastavnik

Iva Stojakovic 7 r.Nijemci,OS.I.Kozarac,Marija Mendes-nastavnik

Davor Sosa 7 r.Dubrovnik,OS.Lapad,Danijela Bubalo-nastavnik

Ivo Benkovic 6 r.Orasje BiH,OS.Orasje,Marijana Zivkovic-nastavnik

Mia Julia Peric  Zagreb,Njemacka medjunarodna skola ZG.

Iva Kapetanovic,Ivana Novakovic 5 r.HN u Bavarskoj,Filip Oguic-nastavnik


ČETVRTA NAGRADA

N.M 10 g.Vukovar,U.VU. Leptiric,Tina Stojanovic-nastavnik

Ema Brkic 6 r. Zagreb,OS.V.Nazora,Marijana Stojanovic-nastavnik

Helena Prskalo 5 r. Mostar BiH,OS.Petra Bakule,Paulina Jukanovic-nastavnik

Rino Ceranac 6 r. Zagreb,OS.D.Domjanic,Nina brkic-nastavnik

Anto Petrovic HN.Crna Gora,Brankica Vrbat-nastavnik

Lucija Hasanas 6 r.OS.Domasinec,Emina Kefelja-nastavnik

Rita Bagic 5 r.Zagreb,OS.V.Nazor,Lidija Galovic-nastavnik

Nika Mazar 7 r. Zagreb,OS.D.Domjanic,Nina Brkic-nastavnik

Dia Vojnovic 5 r.HN.Hessen Njemacka,Smiljana Veselic-Vucina-nastavnik

Mita Miriana 6 r. Karasevo RU. RU-HR gimnazija Karasevo,Aida Borscescu-nastavnik

Angela Arnold 8 r.Nijemci,OS.I.Kozarac,Marija Mendes-nastavnik

Alenka Markuez Marusic 5 r.HK.Dubrovnik Lima Peru

Karla Mula 10.r.HN.Hessen i Sarland Njemacka,Lucija Sarcevic-nastavnik

Casandra Dragan 8 r.Karasevo RU. RU-HR gimnazija Karasevo,Andreea Fechita -nastavnik

Ana Marija Stipanic  HN.Crna Gora,Brankica Vrbat -nastavnik

Filip Jaric 6 r.HN.Norveska,

Gabrijel Pugar 5 r. Marija Bistrica,OS.Marija Bistrica,Ana Kaic lackovic-nastavnik

Irma Milicevic 7 r.Veliko Trojstvo,OS.V.Trojstvo,Ivana Kolanec Milicevic-nastavnik

Jovana Andrin 7 r.Wildermuth-gimnazium Tübingen Njemacka

Natan Suznjevic  centar za rehabilitaciju Komarevo,Marijana Petrovic Mikulic-nastavnik

Petra Baltic 6 r.Lovas.OS.Lovas,Marija Mendes-nastavnik

Magdalena Grgic 6 r. Kutjevo ,OS.Z.Turkovica kutijevo,Sanja Misic nastavnik

 

Najbolje u kategoriju učenika od 1-4. razreda, objavit ćemo sutra.

Related Post

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of