piše: Stjepan Poljaković
Prijateljstvo kao i ljubav ima više oblika.
Osobno, smatram da bi svi s kojima smo u doticaju trebali biti prijatelji, makar se radilo o roditelju, djetetu ili bračnome drugu. Prijatelj bi po definiciji i zdravom razumu trebao biti netko s kime dijelimo ideje, vrijeme i osjećaje.
Podijelit ću s vama samo dio razmišljanja o prijateljstvu uopće.
U temelj svakoga prijateljstva ugrađen je interes. Ne nužno…

Sinišu nisam poznavao. Kao što ga nije poznavala ni većina drugih ljudi. Pamtim tek njegov glas iz rujna i listopada te devedeset prve. I studenog. Da, i studenog te godine.
